Grad Beograd


beograd-grb-veliki

Gradski odbor Beograd

Datum osnivanja: 01. 03 .2014.

Predsednik: Uroš Eleković

Zamenik predsednika: Ivan Bobeta

Sekretar: Marko Živković

Članovi odbora: Danijela Obšust, Pavle Radović, Goran Trajković, Dejan Budimir, Miroljub Kojić, Siniša Damjanović, Ivan Grgurinović, Kosta Folgić, Borisav Sikimić, Konstantin Milovanović, Ljubivoje Tadić, Miroslav Đorđević, Saša Todorović, Zoran Vujanov

E-mail: beograd@novastranka.rs

Kontakt telefon:  011 4066 541

 


 

barajevo 2

Povereništvo Barajevo, Beograd

E-mail: barajevo@novastranka.rs

 


grb bataja1

Opštinski odbor Batajnica, Beograd

E-mail: batajnica@novastranka.rs

 


 

Vozdovac

Opštinski odbor Voždovac, Beograd

Datum osnivanja: 05. 10. 2013.

Poverenik: Kosta Folgić

E-mail: vozdovac@novastranka.rs

Kontakt telefon: 

 

 


Vracar

Opštinski odbor Vračar, Beograd

Datum osnivanja: 01. 11. 2013.

Predsednik: Konstantin Milovanović

Članovi odbora: Milica Jeremić, Nenad Ivanković, Bojan Lazić, Marko Živković

Adresa: vracar@novastranka.rs

Kontakt telefon:  060 5756 342

 


Grocka

Povereništvo Grocka, Beograd

E-mail: grocka@novastranka.rs

 


Zemun

Opštinski odbor Zemun, Beograd

E-mail: zemun@novastranka.rs

 

 


Zvezdara

Opštinski odbor Zvezdara, Beograd

Datum osnivanja: 11. 11. 2013.

Predsednik: Ivan Grgurinović

Članovi odbora: Mirko Stojanović, Petar Ristić

E-mail: zvezdara@novastranka.rs

Kontakt telefon:  063/823 75 83

 


Lazarevac

Povereništvo Lazarevac, Beograd

E-mail: lazarevac@novastranka.rs

 


kaludjerica-grb

Povereništvo Kaluđerica, Beograd

E-mail: kaludjerica@novastranka.rs

 


 

Mladenovac

Povereništvo Mladenovac, Beograd

Poverenik: Igor Đikić

E-mail: mladenovac@novastranka.rs

Kontakt telefon:  

 


Novi Beograd

Opštinski odbor Novi Beograd, Beograd

Datum osnivanja: 23. 02. 2014.

Predsednik: Siniša Damjanović

Članovi odbora: Ljubinka Ganja Bajčetić, Predrag Šormaz, Dušan Subotić, Rajko Babić, Milan Radojlović

E-mail: novibeograd@novastranka.rs 

Kontakt telefon: 063/479 230

 


Obrenovac

Povereništvo Obrenovac, Beograd

E-mail: obrenovac@novastranka.rs


Palilula

Opštinski odbor Palilula, Beograd

Datum osnivanja: 27. 10. 2013.

Predsednik: Zoran Vujanov

E-mail: palilula@novastranka.rs

 

 


Rakovica

Opštinski odbor Rakovica, Beograd

Datum osnivanja: 25. 12. 2013.

Predsednik: Goran Trajković

E-mail: rakovica@novastranka.rs

Kontakt telefon:  060 57 56 311

 


Savski Venac

Povereništvo Savski venac, Beograd

Datum osnivanja: 07. 03. 2014.

Poverenik: Saša Todorović

E-mail: savskivenac@novastranka.rs

 


Sopot

Povereništvo Sopot, Beograd

E-mail: sopot@novastranka.rs


Stari Grad

Povereništvo Stari grad, Beograd

Datum osnivanja: 10. 02. 2014.

Poverenik: Miroslav Đorđević

E-mail: starigrad@novastranka.rs

Kontakt telefon:  062 814 07 60

 


Surcin

Povereništvo Surčin, Beograd

E-mail: surcin@novastranka.rs

 


Cukarica

Opštinski odbor Čukarica, Beograd

Datum osnivanja: 01. 11. 2013.

E-mail: cukarica@novastranka.rs

 

 


Close