Grad Beograd


beograd-grb-veliki

Gradski odbor Beograd

Datum osnivanja: 01. 03 .2014.

Predsednik: Branko Mladenović

E-mail: beograd@novastranka.rs

Kontakt telefon:  011 4066 541

Saznaj više...


 

barajevo 2

Povereništvo Barajevo, Beograd

Datum osnivanja: 

Predsednik:

Adresa:

Kontakt telefon:  

Saznaj više...


grb bataja1

Opštinski odbor Batajnica, Beograd

Datum osnivanja: 13. 11. 2013.

Predsednik: Ljubiša Eleković

E-mail: batajnica@novastranka.rs

Kontakt telefon: 060 57 56 318

Saznaj više...


 

Vozdovac

Opštinski odbor Voždovac, Beograd

Datum osnivanja: 05. 10. 2013.

Predsednik: Andrija Radovanović

E-mail: vozdovac@novastranka.rs

 

Saznaj više...


Vracar

Opštinski odbor Vračar, Beograd

Datum osnivanja: 01. 11. 2013.

Poverenik: Đorđe Aleksić

Adresa: vracar@novastranka.rs

Kontakt telefon:  060 5756 309

Saznaj više...


Grocka

Povereništvo Grocka, Beograd

Datum osnivanja: 

Predsednik:

Adresa:

Kontakt telefon:  

Saznaj više...


Zemun

Opštinski odbor Zemun, Beograd

E-mail: zemun@novastranka.rs

Predsednik: Vladimir Vitošević

Saznaj više...


Zvezdara

Opštinski odbor Zvezdara, Beograd

Datum osnivanja: 11. 11. 2013.

Predsednik: Ivan Bobeta

E-mail: zvezdara@novastranka.rs

Kontakt telefon:  060 57 56 327

Saznaj više...


Lazarevac

Povereništvo Lazarevac, Beograd

Datum osnivanja: 

Predsednik:

Adresa:

Kontakt telefon:  

Saznaj više...


kaludjerica-grb

Povereništvo Kaluđerica, Beograd

Datum osnivanja: 15. 02. 2014.

Poverenik: Goran Denić

E-mail: kaludjerica@novastranka.rs

Saznaj više...


 

Mladenovac

Povereništvo Mladenovac, Beograd

Datum osnivanja: 

Predsednik:

Adresa:

Kontakt telefon:  

Saznaj više...


Novi Beograd

Opštinski odbor Novi Beograd, Beograd

Datum osnivanja: 23. 02. 2014.

Predsednik: Siniša Damjanović

E-mail: novibeograd@novastranka.rs 

Saznaj više...


Obrenovac

Povereništvo Obrenovac, Beograd

Datum osnivanja: 16. 02. 2104.

Predsednik: v.d. predsednika Dragan Mijailović

 

Saznaj više...


Palilula

Opštinski odbor Palilula, Beograd

Datum osnivanja: 27. 10. 2013.

Predsednik: Marko Stojančević

E-mail: palilula@novastranka.rs

 

Saznaj više...


Rakovica

Opštinski odbor Rakovica, Beograd

Datum osnivanja: 25. 12. 2103.

Predsednik: v.d. Goran Trajković

E-mail: rakovica@novastranka.rs

Kontakt telefon:  060 57 56 311

Saznaj više...


Savski Venac

Povereništvo Savski venac, Beograd

Datum osnivanja: 07. 03. 2014.

Poverenik: Saša Todorović

E-mail: savskivenac@novastranka.rs

Saznaj više...


Sopot

Povereništvo Sopot, Beograd

Datum osnivanja: 

Predsednik:

Adresa:

Kontakt telefon:  

Saznaj više...


Stari Grad

Povereništvo Stari grad, Beograd

Datum osnivanja: 10. 02. 2014.

Poverenik: Miroslav Đorđević

Kontakt telefon:  060 57 56 306

Saznaj više...


Surcin

Povereništvo Surčin, Beograd

Datum osnivanja: 08. 07. 2015.

Adresa: surcin@novastranka.rs

Saznaj više...


Cukarica

Opštinski odbor Čukarica, Beograd

Datum osnivanja: 01. 11. 2013.

Predsednik: Katarina Đukić

E-mail: katarina.djukic@novastranka.rs

Kontakt telefon:  060 57 56 320

Saznaj više...


Zatvori